czesci caterpillar

Firma Atlas Copco

Atlas Copco to firma zajmująca się wynajmem, sprzedażą oraz naprawą urządzeń powiązanych z tematyką technik górnictwa oraz budownictwa, technik sprężonego powietrza, ,a także technik przemysłowych. Jednostka ta jest znana na całym świecie, a sprzęt, którym dysponuje używany jest do międzynarodowych pomysłów. W Polsce przedstawicielem firmy jest Atlas Capco Polska sp. z o.o., natomiast jego główne biuro znajduje się w Warszawie.
Firma ta rozporządza towarami podzielonymi na trzy grupy. Pierwszą z nich są maszyny takie jak sprężarki i generatory, czesci caterpillar a pośród nich można wyróżnić: sprężarki stacjonarne, mobilne, sprzęty do uzdatniania powietrza, generatory prądu, turbo ekspandery i sprężarki gazów procesowych. Następną grupą sprzętów są maszyny budowlane i górnicze , do których zaliczają się: wiertarki pneumatyczne, przeróżnego rodzaju wiertnice, sprzęt do wyburzania, wozy podziemne, maszyny do prac drogowych i przyrządy geoinżynieryjne. Firma zajmuje się również produkcją i dodatkowo wynajmem narzędzi pneumatycznych i systemów montażowych.
Atlas copco to przedsiębiorstwo, które szczególną uwagę zwraca na zdolność produkcyjną i dodatkowo jakość proponowanych usług oraz sprzętu. Ważnym aspektem odróżniającym tę firmę jest troska o bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dzięki tym cechom i trwałym produktom firma zajmuje wiodące miejsce na świecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s